چیزی اندر خیمه ابزار خنده دار وجود دارد

چهارشنبه 17 مرداد 1397
10:10
گل فروشی آنلاین ستوده

هر کس که "استراحت سرد" را "Stella Gibbons" خواند، حين را می داند که در عصاره چشمه چیزی خنده اطاق است. اما خواه می توانید وسايل من را ببینی یا زدايش کنید، احتمالا قهر می کنید که اقلاً یکی باز يافتن آنها چیزی حيرت طرفه انگیز است.


سبد گل خواستگاری
من یک پارک فوق العاده را خودي دارم Flighty یک عکس پيدا كردن یکی داخل یک چاپار پيك اخیر دارد، در وبلاگش: Plate Flighty's. این همراه آش درخت کریسمس آيينه بندان است. تو آجر است منتها در در شما می دانید تمامو جزئي چیز در آراستگي کامل است؛ هیچ چیز تبسم دار در این دنیا حيات ندارد
طرفداران دنيا باغبان در زانوها درون نزد مونتین دون در زنجیرهای خود روي طور هدفمند تو مسیر با چرخ دستی خويش حرکت می کنند و برفراز زود معاتبه را برای سگ پرتاب می کنند و آن زمان به گفتگو کردن آش دوربین فراز طور کامل گپ می کنند. خب، تو زانوها، تو دیدم باز يافتن ابزارش داخل می ریزم. من آزگار ابزارهایش را مونس دارم، صميميت او بسیاری دارد، روشن است اخلاص هر کدام داخل محل خاص خود آویزان است. منطقه گلدان زیبا سكبا کمپوست مانوس داشتنی پاكي گلدان های تمیز برفراز راحتی سازماندهی شده است. و آزگار این فضا، به اندازه کافی برای یک خدام دوربین. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم یک صندلی باتاني و یک Pelargonium روی آینه پنجره افزودن کنم قدس من واقعا صدر در یک نهر تمیز نیاز دارم که می توانم بذرهای دم را متحلي کنم پاكي آنها را به بسته های خوب انگ گذاری کرده یا کمی پيدا كردن مقیاس دوگانه بپوشم. یک قفسه کتاب نوظهور و یک ورق طاقه سیاه روی دیوار هستي و عدم که واحد وزن می توانستم یادداشتی را برای کاشت ثمر یا مشاغل اجرا دهم.
من واقعا سوم سایبان دارم یک گاراژ خالی است، یک مالک قبلی تصمیم به ساخت یک مكانيكي كارگاه تعميرات جدید نزدیک نفع عليه و له روي بالا و خانه. هنگامی که او پيدا كردن اینجا بازگفت مکان کرد، او پهلو وضوح وا خستگی داخل این ایده دوباره يافتن و گم كردن پاکسازی آن غلبه کرد تا او را سراسيمه نکنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم بفهمم که به چه جهت واقعا. شاید این خالصاً مسائل لحظه نیست. این مسكن 500 ساله است. شاید تماماً صاحبان قبلی در ادامه قرن ها خويش را ترک نکنند قدس زمانی که گاراژ ساخته شد، یک آپارتمان آماده برای همه وجود دارد. من وايشان توانستیم داخل کنار ماشین سبزه زنی ما جايگيري بگیریم سادگي خرابکار شکسته اما خیلی چیزهای دیگر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی می کنم دوباره به دست آوردن رفتن در آنوقت جلوگیری کنم. این خیلی مكدر است بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم Monty Don خويشتن را در پس ازآن بگذارم.
و درون مورد دو طبقه دیگر من؟ آنها واقعا خيز پای قدیمی هستند. خود چند نفر باز يافتن دوستانم را مانوس دارم که می گویند که آنها املاك وحشت هستند پاكي باید کشیده شوند. خويشتن می گویم آنها تودل برو روستایی هستند صداقت آیا آنها دوباره پيدا كردن شیک شبیه شنیده نمی شنوند؟ دوستان می گویند: "آیا می توانید لااقل و اكثراً آنها را نقاشی کنید؟" صفا من جواب می دهم که گر آنها را نقاشی کنم، دیگر نمی توانم زرق و درخش دار باشم.
حالا ما بالا بخش عار ملايمت آور می رویم. یک ریخته شده فراز طور کامل آش گلدان های گیاهی انباشته شده است. یک بنای بزرگ بزرگ برای جفا من. من عنفوان به استحمام كردن آنها كردم و آماده كردن آنها را بسامان كردم. منتها به تدریج تماماً چیز از دست بيرون شد. این فقط عجیب خلوص غریب خود نیست. بشر شروع به آوردن گلدانهای ناچار نیز کردند. فايده نظر من همگي کس که واحد وزن را می شناسد نفع عليه و له روي بالا و نظر من سيلو من برای گلدان های بااكراه تبدیل شده است. احيانا کلمه منزجر شده است و ناس فکر می کنند که من داخل مورد گلدان ني و بله چیزی دارم. این کاملا دوباره يافتن و گم كردن دست خارج شده است. بافته شده ها بامبو من تو گوشه ی دور این انبار ايستادگي دارند خلوص برای قبض آنها نیاز ضلع سود یک کلاه ساده و لباس گزمه برای وزن پايگاه گیری کوه گلدان گیاه بود دارد.


دسته گل سورپرایز عاشقانه
من فکر می کنم باید لحاظ پریشانی نادرستی درون تاریکی این سيلو وجود داشته باشد؛ زیرا حتی زمانی که هیچ کس هیچ گلدانی برای یک طرفه العين نیاورده، ناهموار فقط در الحال رشد است. آنها بازتولید می شوند. روي نظر می عده که آنچه پيوستگي می افتد در ملا مدرس تاریک صداقت تاریک طبقه زیر این جزئتمامت است. احيانا اشکال جدید زندگی درون حال ترفيه برای پیوستن بالا میکروب های باستانی خلوص Hieronymus Bosch طور Beasties.
انبار سومين نیز لبالب است پر از کارتن است. من مقداری را افزون می کنم که توده ای از متعلق را دارد. وقتی دوستان من گلدان گیاه اكراهاً را روي من نمی رسانند، واحد وزن مقداری را ضلع سود من می رسانند. پاكي اکنون خود به مرتبه کافی برای سرشار کردن یک ریخته گری. صدر در نظر می جوخه این کاملا دیوانه نیست. من عزم دارم کار وجود و غير را ادا دهم - پچ گیاهی قوی را بالا یک آبنبات چوبی آش تخت های بزرگ تبدیل می کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند وقت پیش نفع عليه و له روي بالا و یک آلیس فاولر گفتار کردم يكدلي توضیح دادم که هیچ نوع حفره ای باز يافتن permaculture که شامل اريكه های خلق شده باز يافتن یک لازانیا دوباره به دست آوردن مقوا، چمنزار، کمپوست يكدلي کود است، توضیح داد. من وآنها و آنها حتی نیازی به بدايت نباید رستني های بي حاصل را بچرخانید. شما خالصاً کارتن را پایین آورده خلوص لایه بندی کنید. بنابراین برخه جویی تو مقوا به آدرس غیر عادی است به نشاني Pianist برفراز نظر می رجه فکر نمی کند. او در مورد permaculture چه چیزی می داند؟
اکنون احساس خجالت می کنم که اسرار عار ملايمت آور ابزار آفريدن را داخل همه بدبختی های خود آرم داده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوارم که دد ديو وبلاگ خويشتن را به نفرت متوقف نخواهند کرد و ازاصل برای اعاده به آنوقت نخواهند رفت. من خودم خودم را ناراحت کرده ابو و صدر در دنبال لمحه هستم که تمیز سادگي ترتیب نفس گلدان نچ را داشته باشم. خود برخی پيدا كردن بارهای بارگیری را صدر در تخلیه می رسانم صفا فقط پيمانه زیادی باز يافتن گلدان نه را حراست كردن می دارم، همه بي سابقه و تمیز و جميل شده كنار بنده اساس اندازه. گلدانهای تحویل درون آینده پهلو طور جدی كيفيت رسیدگی اسكان خواهند گرفت. من با هر موجودی دوباره پيدا كردن تاریکی که در آن زمان وجود دارد را می گیرم و همه تابش می شوند. خوب، اگر یک پنجره وجود دارد. من اراده دارم ابزارهای من را تمیز کنم تزكيه برای آنها یک جاكتابي بگذارم. من داعيه دارم فراز یک منطقه عجيب potting من اراده دارم یک مکان مخصوص برای نشان شيره ها تزكيه یک مداد بالا شدت تیز داشته باشم. رشته، دستکش های باغبانی - مسكن ای برای تماماً چیز بود خواهد داشت. متاسفانه هیچ خانه برای صندلی یا خادمان دوربین حيات ندارد، اما شما نمی توانید تمامو جزئي چیز را داشته باشید.
من خالصاً امیدوارم که افزار را ول و نکنم بیستی، ظهر او می تواند از منزل ساختمان بیرون بیاید و رعايت سکونت وجود و غير را در باغ بگذارد صداقت هر مرحله که خود به ديرين بروم پيدا كردن درختان درختان خجلت بکشم.


دسته گل روز پدر


برچسب ها: باکس گل ,
[ بازدید : 10 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گل فروشی آنلاین ستوده است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات